Barcelona vs PSG, najlepsze memy Ligi Mistrzów

Najlepsze memy FC Barcelona vs PSG

FC Barcelona osiągnęła w historii Ligi Mistrzów . Zespół Luisa Enrique był w stanie odwrócić wynik 4-0, ale jeszcze bardziej to komplikuje. 6-1, aby pozostać przy życiu w europejskich pucharach i strzelić ostatniego gola już ze zniżką. Noc do snu.

Gdyby ktoś musiał zagrać w tę grę, z pewnością trzymalibyśmy się z Tomem Cruisem w jego oklepanym „Mission Impossible”. Obrócenie 4: 0 w zaledwie 90 minut z PSG Emery'ego wydawało się praktycznie niemożliwe. Ale piłka nożna ma te cechy i Barcelona zdecydowała się zapisać historię dzięki temu spotkaniu.

Mieli trzy minuty na tablicy wyników, kiedy Barcelona otworzyła szeroko drzwi w nadziei. 180 sekund, w których Luis Suárez , głowa pierwsza, dał czas na umieszczenie pierwszego w elektronice z nagłówkiem, którego nikt się nie spodziewał. Na krawędzi przerwy Iniesta walczył o piłkę, która wydawała się bezpieczna, ale jego pięta została odbita przez rywala, aby przejść 2: 0 przed udaniem się do szatni.

Następne 45 minut to czysta magia. Najpierw kara dla Neymara, którego Messi nawrócił . Argentyńczyk zniknął, biorąc pod uwagę to, do czego nas przyzwyczaił, przyczynił się do magicznego powrotu.

Ale kiedy Barí§a praktycznie pogłaskał remis w remisie, Cavani wykorzystał błąd w rdzeniu Rakitica w okolicy, aby spowodować, że cokolwiek się stało, nie było przedłużenia. I nie, nie było.

Barcelona nadal walczyła, wierząc, dobrze dowodzona przez Neymara w stanie łaski. Tak naprawdę jeden z celów tej edycji Ligi Mistrzów będzie nosił jego imię. Magiczny faul, który wkradł się do całej drużyny. 4-1 i jeszcze czas na marzenia.

Rzut karny na koniec regulaminowego czasu dał Barcelonie powietrze. Neymar rzucił to przy tej okazji i nie zdobył 5-1 i przeceny przed przywołaniem bogów, eposu i kogokolwiek, kto był potrzebny.

W jednej z ostatnich sztuk Neymar pojawił się ponownie . Z linii trzech czwartych wysłał piłkę w samo serce obszaru, gdzie pojawił się Sergi Roberto , młodzieżowa drużyna odepchnęła czubkiem buta i sprawiła, że ​​radość eksplodowała na Camp Nou. Cuda istnieją .

I jak mogłoby być inaczej, sieć była pełna memów, które ilustrują ten magiczny mecz: