Najlepsze memy mistrza Ligi Realu Madryt

Liga 16/17 się skończyła i mamy już mistrza. Real Madryt pokonał Malagę ostatniego dnia i zdobył mistrzostwo. Drużyna Zidane'a wygrywa regularny turniej po pięciu latach bez tego. To ilu memy z Realu Madryt mistrzem Ligi można znaleźć na portalach społecznościowych .

Zaledwie minuta minęła, gdy Isco wykonał głębokie podanie za karierę Cristiano Ronaldo z kapelusza , Portugalczyk uniknął Kameniego i postawił Ligę na tacy dla Realu Madryt. A gdyby tego było mało, wieści płynące z Barcelony nie mogą być lepsze, Eibar pokonał Blaugranów.

W rzeczywistości Eibar miał dwie bramki przewagi, ale Luis Enrique rzucił resztę, aby Barcelona namierzyła jego zespół czekający na cud w Maladze. Coś, co się nie wydarzyło, ponieważ Benzema w 55 minucie doszedł do finałowego 0-2. Zwycięstwo warte ligi.

Z mistrzem ligi Realu Madryt w La Rosaleda w sieciach społecznościowych miała miejsce epicka bitwa memów. Od Cristiano Ronaldo do Messiego, przejeżdżając przez spektakularny przystanek Keylora Navasa, który wrócił, by odebrać.

Przeglądamy najzabawniejsze memy mistrza Ligi Realu Madryt :

Kameni świętował bramkę z Realem Madryt

Najlepsze memy mistrza Realu Madryt Ligi 1

Wielu twierdziło, że Malaga pozwoli sobie wygrać z Realem Madryt. A prawda jest taka, że ​​w pierwszej minucie Cristiano Ronaldo już strzelił. Tak krążył obraz białej uroczystości z pojawiającym się tam Kameni.

Keylor „Superman” Navas

Najlepsze memy Realu Madryt, mistrza League 2

Kolejny z bohaterów imprezy. Keylor Navas podleciał do składu, aby uratować Malagę największą szansę, która oznaczałaby remis. Przystanek wart niemal tytułu, spektakularny, a jednocześnie uciszający krytykę jego występu.

Intensywność Eibar i Malagi

Najlepsze memy Realu Madryt, mistrza Ligi 3

Eibar wyszedł ugryźć i Malagę, jakby był przyjacielem. Krytyka na portalach społecznościowych przeciwko Maladze, która nie była nadmierna, była duża, biorąc pod uwagę, że Eibar wygrał 0-2 z Barceloną.

Jak mówisz, jak radzi sobie Real Madryt?

Najlepsze memy Realu Madryt, mistrza League 4

Dzban zimnej wody w nadziei każdego kibica Barcelony, Real Madryt strzelił po dwóch minutach. Chociaż do zdobycia tytułu potrzebowali tylko jednego punktu, drużyna Zidane'a dała z siebie wszystko i zdecydowała się na mecz, aby nie być świadomym tego, co wydarzyło się na Camp Nou.

Cristiano Ronaldo, ten, który nie wymazuje

Najlepsze memy Realu Madryt, mistrza League 5

Wielu twierdzi, że Cristiano Ronaldo zostaje wymazany w ważnych meczach. W meczu z Malagą był autorem pierwszego gola dla swojej drużyny, pokazując, że się nie marszczy. Ponadto cały mecz miał charakter partycypacyjny, będąc jednym z najważniejszych mężczyzn w tej ostatniej części mistrzostw.

Messi poddaje się Cristiano

Najlepsze memy mistrza Realu Madryt 6 ligi

Był to jeden z najbardziej kontrowersyjnych obrazów derbów. Messi zdjął koszulę i pokazał ją Bernabéu. Obecnie najpopularniejszym memem WhatsApp jest dziś wizerunek Argentyńczyka w koszulce Cristiano Ronaldo, płonącego mistrza ligi.