Najlepsze memy mistrza Realu Madryt

Real Madryt wygrał w Cardiff dwunastej . Zrobił to także przeciwko jednemu z najbardziej skalistych rywali w mistrzostwach, Juventusowi Buffona. Skalista drużyna, którą niektórzy nazywali ścianą, która dziś straciła trzy gole przeciwko Zidane'owi, którego drużyna jest nowymi mistrzami.

Real Madryt chciał dodać Duodécimę do swojego rekordu, chociaż wyszedł trochę spać w pierwszych minutach. Juventusowi udało się powstrzymać białych, wprowadzając wiele niebezpieczeństw do panowania Keylora Navasa, który świecił przy kilku okazjach.

Wtedy pojawił się Cristiano Ronaldo . Otwarcie dla zespołu, do którego przybył Carvajal, i stronę, która go oddaje, aby Portugalczyk mógł go umieścić tam, gdzie Buffon nie mógł dosięgnąć. Ale sześć minut później Mandzukic strzelił jednego z goli mistrzostw. Kontroluj klatkę piersiową i plecy, chilijskie skarpety są wyjmowane, aby pokonać Navas.

Z remisem doszło do przerwy, zapowiadającej drugą część zawału serca. Tym, który wiedział, jak grać na klawiszach, był Zidane. Casemiro wyparł to spotkanie oddanym strzałem. Piłka dotknęła rywala i wpadła przyklejona do naciągu słupka, do którego Buffon nie mógł dosięgnąć.

I właśnie wtedy, gdy Juventus rozciągał się najbardziej, by zremisować, nadeszła ostatnia słoma. Fantastyczny ruch Modrica, który dotarł do linii bazowej, i jego dośrodkowanie w najbliższym słupku zostało wykorzystane przez Cristiano Ronaldo, który dał 1-3 w Cardiff. Delirium na trybunach, na których byli kibice Realu Madryt.

W ostatnim odcinku, gdy Juventus był podrzędny po wyrzuceniu Cuadrado, Asensio zaświadczyłby czwartym golem, że Real Madryt jest mistrzem Ligi Mistrzów.

Przeglądamy najlepsze memy mistrza mistrzów Realu Madryt .

Drwi do Barcelony

Memes Real Madryt mistrzem Ligi Mistrzów

Przed meczem znaleźliśmy kilka memów kpiących z Barcelony.

Nie Cadiz, Cardiff

A z angielskim Sergio Ramosa zawsze jest żart.

Dzień, w którym Isco był starterem i mistrzem Mistrzostw Realu Madryt

Wielu spodziewało się, że starterem będzie Gareth Bale, ale Isco w końcu rozpoczął świetną grę. W rzeczywistości dostał owację na stojąco.

Chilijczyk Mandzukicia kontra nieudany Chilijczyk Cristiano Ronaldo

Na bramkę chilijskiego Mandzukicia zareagował Cristiano Ronaldo, ale Portugalczyk nie znalazł drzwi.

Casemiro bez żółtego

Casemiro utrzymał się bez żółtej kartki, mimo że podczas meczu było ich wielu.

Szczęśliwy i zły

Real Madryt wygrał

Ale James nie grał w pic.twitter.com/Xf44TYMF3f

- Guilliam Vilasco (@GuiliamVilasco) 3 czerwca 2017 r

Kolumbijscy fani Realu Madryt mieli tę słodko-gorzką mieszankę. Szczęśliwy z wygranej, ale zły, że James nie grał.

Szacunek dla Buffona

Real Madryt to tylko mistrz, ale daj temu człowiekowi coś proszę ðŸ '”pic.twitter.com/ZC0KM8a20v